A fost nevoie de 4 ore si numeroase pauze pentru a scrie postarea aceasta. Nu ca ar fi mare filosofie, dar ma aflu in punctul in care imi pica ochii de somn, insa nu pot adormi. Initial planuiam sa va vorbesc despre mica mea escapada la munte, insa m-am razgandit si am decis ca postarea sa devina si mai personala de atat.
Despre viata in afara blogului va povestesc mai mult pe Facebook si mai putin aici, insa au avut loc niste intamplari in ultima vreme care m-au fortat sa stau departe de blog. Sper sa nu va plictiseasca postarea aceasta si va recomand sa o savurati cu un ceai sau o cafea in fata.




