Se afișează postările cu eticheta manichiura brad craciun. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta manichiura brad craciun. Afișați toate postările

duminică, 22 decembrie 2013

NOTN - Silent night (X-mas series)

     Hello, ladies.

     Astazi va prezint penultima manichiura de Craciun, una la care am lucrat cu drag si cu migala si de care sunt foarte mandra. Intotdeauna mi-am dorit sa pictez peisaje pe unghii, dar cum talentul meu la desen este sub zero, am apelat la o placuta de stampilat. De data aceasta mi-am pus serios la munca imaginatia, iar daca doriti sa vedeti rezultatul, cititi in continuare postarea.


joi, 19 decembrie 2013

NOTD: Candy Cane (X-mas series)

     Hello, ladies.

     Doua dintre simbolurile Craciunului sunt, fara indoiala, bradul frumos impodobit si dulciurile, in speta acadelele. Asadar, de ce nu le-am purta pe unghii acum, de sarbatori? Modelul pe care vi-l prezint astazi este pentru acelea dintre voi care isi doresc o manichiura deosebita, insa simplu de realizat.
     Cititi articolul in continuare daca doriti sa aflati cum am realizat aceasta manichiura.




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...