Astazi va prezint penultima manichiura de Craciun, una la care am lucrat cu drag si cu migala si de care sunt foarte mandra. Intotdeauna mi-am dorit sa pictez peisaje pe unghii, dar cum talentul meu la desen este sub zero, am apelat la o placuta de stampilat. De data aceasta mi-am pus serios la munca imaginatia, iar daca doriti sa vedeti rezultatul, cititi in continuare postarea.
Se afișează postările cu eticheta chia glaze there's snow one like you. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta chia glaze there's snow one like you. Afișați toate postările
duminică, 22 decembrie 2013
NOTN - Silent night (X-mas series)
Hello, ladies.
Astazi va prezint penultima manichiura de Craciun, una la care am lucrat cu drag si cu migala si de care sunt foarte mandra. Intotdeauna mi-am dorit sa pictez peisaje pe unghii, dar cum talentul meu la desen este sub zero, am apelat la o placuta de stampilat. De data aceasta mi-am pus serios la munca imaginatia, iar daca doriti sa vedeti rezultatul, cititi in continuare postarea.
Astazi va prezint penultima manichiura de Craciun, una la care am lucrat cu drag si cu migala si de care sunt foarte mandra. Intotdeauna mi-am dorit sa pictez peisaje pe unghii, dar cum talentul meu la desen este sub zero, am apelat la o placuta de stampilat. De data aceasta mi-am pus serios la munca imaginatia, iar daca doriti sa vedeti rezultatul, cititi in continuare postarea.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)