Hello, ladies.
Mi-a luat doua zile sa termin postarea si trei ore sa-i gasesc un nume, deci sper din suflet sa va placa unghiutele pe care vi le arat astazi. Am gandit manichiura ca fiind una de seara, purtabila atat de Craciun si Revelion, cat si cu orice alta ocazie. Un model relativ discret, care nu lezeaza retina, insa suficient de frumos pentru a atrage atentia. O manichiura care sa va faca sa va simtiti speciale si sa fiti mandre ca o purtati.
Sa vedem despre ce e vorba.