Hello, ladies.
Provocarea de sambata aceasta este sa purtam steagul unei
tari pe unghii. Desi momentan ma aflu pe meleaguri straine, gandul m-a dus tot
la tarisoara noastra. Drept urmare, am ales sa reproduc pe unghii tricolorul
nostru.
Pentru astazi am facut un water marble si, dupa cum a spus
Aqua Shell, modelul de pe unghiute arata ca niste steaguri ce flutura in vant.
Eu sper sa va placa.