Hello, ladies.
Fiind blogul meu, este si normal ca, pana acum, am postat machiaje si manichiuri realizate doar pe mine. Insa ma gandesc ca poate v-ati plictisit de mutra mea sau unghiile mele si poate ar fi cazul sa vin cu ceva "proaspat". Incep usor si timid cu o propunere de manichiura pentru Revelion, iar in pozele din aceasta postare veti vedea mana (si unghiile, logic) prietenei mele.