Hello, ladies.
Vinerea trecuta v-am vorbit pe larg despre a doua intalnire oficiala a blogger-itelor de beauty din Bucuresti fara, insa, sa va spun ce produse am primit. Am decis sa fac doua postari separate pentru ca ar fi insemnat sa pun mult prea multe poze intr-o singura postare si, in mod, clar v-ati fi plictisit.
Drept urmare, astazi sa ma prezint ce bunatati am primit la Beauty Bloggers Meeting - editita 2.
Se afișează postările cu eticheta L’Oreal. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta L’Oreal. Afișați toate postările
luni, 16 decembrie 2013
joi, 12 ianuarie 2012
LOTD: Cotton Candy
Initial am vrut sa dau vina pe astenia de primavara, dar
mi-am adus aminte ca suntem abia in ianuarie. Sincer, n-am idee care e cauza,
insa am o stare tare aiurea. Nu am chef de nimic, mi-e lene sa si postez pe
blog (desi am vreo cinci posturi deja facute) si ma simt extrem de obosita
fizic si psihic. Mneah, astept sa vina primavara sa-mi treaca. Stiti voi,
pasarele, fluturasi, pomi infloriti. Plimbari prin parc si mancat vata pe bat.
Vata pe bat roz… Ca machiajul de astazi. Tocmai de aceea i-am spus Cotton
Candy.
Iar pentru ca in ultima vreme am folosit numai truse de
machiaj, de data aceasta m-am oprit la doua quad-uri Flormar (singurele pe care
le detin, momentan). Un look bun de purtat ziua, feminin, dulce si extrem de
usor de facut. Nu am folosit tus sau creion de ochi, am pastrat totul as simple
as possible.
Enjoy :)
Abonați-vă la:
Postări (Atom)